چند وقت پیش با استادم که صحبت میکردم ، یسری ویژگی ها رو در مورد من گفت که واقعا نشون میداد چقدر آدم با تجربه ای هست تو کارش!
چون اون ویژگی ها در مورد من کاملا درست بود.
یکی از اونها که میخوام در موردش صحبت کنم ، که تو نتیجه تست دیشب هم بود ، این بود که من ظاهر سختی دارم و اگه کسی بخواد با من ارتباط برقرار کنه ، با این مانع مواجه میشه!
خب این تا حدی درسته.
من مثل خیلیا نیستم تا یه نفر " حالا چه دختر چه پسر " بهشون پیام بده زود باهاش گرم بگیرم و احوالپرسی کنم و کلی چت کنم تا ۵ صبح!!!
فکر میکنم قاعدتا کسی نباید اینطوری باشه.
کسی اگه با من دوست بشه ، حالا ممکنه این اعتماد کردن از طرف من کمی طول بکشه ولی وقتی اعتمادم به حد مشخصی برسه ، واقعا دیگه مشکلی برای حرف زدن وجود نخواهد داشت.
امااما.اما
هرکسی فرصت این رو به من نمیده فرصت نمیدن با اومدنشون تو زندگیم کنار بیام و بتونم باهاشون راحت باشم.گرچه سعی میکنم راحت تر صحبت کنم ولی من شخصیتم اینطوریه واقعا.طول میکشه و زمان نیاز دارم برای اینکه بتونم واقعا راحت باشم!
ولی خب هرکسی یجوریه‌
بعضیا دنبال دوستی یه روزه و بعضیا چندماهه ولی اون دوستی رو من میپسندم که برای طولانی مدت باشه! که بتونم رابطه ی دوستی خوبی داشته باشم و.همین!
خلاصه بگم؟! اگه از کسانی مثل من ممکنه خوشتون نیاد ، نزدیکشون نشید.
چون ممکنه یکی مثل من ، از همون روزای اول شما رو دوست خودش بدونه ولی نگه تا ببینه واکنشتون و رفتارتون و اخلاقتون در موردش چجوریه!

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها